Wesprzyj Marię, kliknij, podziel się, wpłać jeśli możesz. Jedna kawa mniej, to kilka kilometrów bliżej do Ushuaia. 

Maria Garus jest z Katowic. Prowadzi stronę Solo Woman Cyclist – Maria Garus i jest autorką powyższego zdjęcia. Oprócz tego, że potrafi w zdjęcia niewątpliwie, to pracowała ciężko, potem sprzedała wszystko i poleciała na Alaskę z misją dojechania rowerem do samego południowego krańca Ameryki Południowej. Tak, to daleko. Bardzo daleko. Z przygodami, przezwyciężaniem własnych lęków, uczeniem się języków i… Więcej nie napiszę. Posłuchaj!

Jak pisze na swojej stronie:

Nie ma nic ważniejszego w życiu niż miłość. Tylko dla niej warto żyć, nawet wbrew wszystkiemu, co najgorsze na tym świecie. Chcemy walczyć ze złem na świecie, ale czy to jest możliwe?

Nie zmienisz świata, jeśli nie zmienisz najpierw siebie. Każda Twoja decyzja, żeby wyjść poza swój lęk i strach, żeby przekroczyć jakąś barierę w sobie to właśnie wygrana walka ze złem, to krok w stronę wolności i lepszego świata.

To odcinek, w którym słychać zmęczenie Marii, słychać emocje i czuć, że to, co robi jest dla niej bardzo ważne. Zapraszam Cię w krótką podróż do Peru, gdzie właśnie jest Maria i jednocześnie proszę o to, żebyśmy razem stworzyli “stypendium” dla Marii.

Marię możesz wesprzeć poprzez zbiórkę na portalu Polak Potrafi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *